close
تبلیغات در اینترنت
تهدیدات ماهواره

جستجوگر پیشرفته سایتماهواره: سلاح دشمن

.

سلاح دشمن ما امروز

ماهواره هاییست...

که نمیتوانند این چادرها را

به سر بانوان ما ببینند...

و تو ای بانو، با هر بار چادر پوشیدنت

مشت محکمی به دهانشان میکوبی.

خرید و فروش ماهواره
خرید و فروش ماهواره

 

حكم خريد و فروش و استفاده از ماهواره

آیا خرید و نگهداری و استفاده از دستگاه گیرنده برنامه‌های تلویزیونی از ماهواره جایز است؟ و اگر دستگاه گیرنده مجانی به دست انسان برسد چه حکمی دارد؟

دستگاه آنتن ماهواره‌ای از اين جهت که صرفاً وسيله‌اى براى دريافت برنامه‌هاى تلويزيونى است که هم برنامه‌هاى حلال دارد و هم برنامه‌هاى حرام، حکم آلات مشترک را دارد. لذا خريد و فروش و نگهدارى آن براى استفاده در امور حرام، حرام است و براى استفاده‌هاى حلال جايز است. ولى چون اين وسيله براى کسى که آن را در اختيار دارد زمينه دريافت برنامه‌هاى حرام را کاملاً فراهم می‌کند و گاهى نگهدارى آن مفاسد ديگرى را نيز در بر دارد، خريد و نگهدارى آن جايز نيست مگر براى کسى که به خودش مطمئن است که استفاده حرام از آن نمی‌کند و بر تهيه و نگهدارى آن در خانه‌اش مفسده‏اى هم مترتّب نمی‌شود. لکن اگر قانونى در اين مورد وجود داشته باشد بايد مراعات گردد.

پرتگاه
پرتگاه

 

امروزه کم وبیش در بسیاری از خانه ها ماهواره وجود دارد و اغلب این خانواده ها مشغول به تماشای فیلم ها و سریال های ماهواره هستند که طی دراز مدت اثرات سوئی خواهد داشت که در زیر به چند مورد از اثرات سوء آن بصورت تیتروار اشاره می کنیم:

1- تحت شعاع قرار گرفتن اعتقادات

2- از بین رفتن حرمت ها،احترام ها و حیا در خانواده

3- پنهان  کاری و بی اعتمادی در خانواده

4- تاًثیر بر نحوه پوشش

5- تنوع طلبی مرد وزن در رابطه زناشویی

6- هرز شدن نگاه در خیابان و اطراف

7- عادی شدن شرابخواری

8- عدم کنترل خانواده توسط پدر

9- از بین رفتن امر به معروف و نهی از منکر

10-خودکشی

11- گرایش به فرقه های نادرست

12- عدم ارضای جنسی توسط همسر

13- طلاق و....

کارگردان های سریال های ماهواره با زیرکی تمام،خانواده ای را به نمایش می گذارند که در آن،مردی با رفتارهای بد و دارای روابط نامشروع است  و از طرفی همسر این مرد را مظلوم واقع می کنند تا اگر این زن با مرد نامحرمی رابطه برقرار کرد،بیننده این زن را مُحِق بداند.با کمی تاٌمل در می یابیم که هزینه ای بابت ساخت و هزینه ای بابت دوبله و هزینه ای بابت خرید این فیلم ها و سریال ها پرداخت شده،اما بصورت رایگان در اختیار ما ایرانیان قرار می گیرد

به راستی آیا آنها دلسوز ما هستند؟؟؟!!!!

 

شیطان:

من بر شما تسلّطى نداشتم، جز آن كه شما را دعوت كردم و شما (به ميل خود) استجابت كرديد. پس مرا ملامت و نكوهش نكنيد و خود را سرزنش كنيد. (در اين روز) نه من مى‏توانم فريادرس شما باشم و نه شما فريادرس من. من از اين‏كه مرا پيش از اين شريك خدا قرار داده بوديد، بيزارم. قطعاً براى ستمگران عذاب دردناكى است.

آیه ی 22 سوره ی ابراهیم

کانال تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
توییتر
ارتباط با ما
آمارگیر فارسی
ما را حمایت کنید
 
web site traffic statistics