close
تبلیغات در اینترنت
بنیاد خیریه موج مهربانی

جستجوگر پیشرفته سایتامروزروز نه به کودکان کار

 

نه به کودکان کار

امروز روز نه به کودکان کار است.

85 میلیون کودک در جهان ملزم به انجام کارهای پرخطر هستند.

همراه ما باشید تا به کودکان کار کمک کنیم.

  http://mojmehrbani.ir

 

ساخت مدرسه پیش ساخته روستای سیف آباد
دست در دست هم دهیم تا کودکانی محروم در آرامش خاطر به مدرسه بروند
کم میشه زیاد
به همت شما

ساخت مدرسه پیش ساخته روستای سیف آباد
بنیاد خیریه موج مهربانی در نظر دارد جهت 30 دانش آموز روستای سیف آباد بخش خفر شهرستان جهرم مدرسه ای پیش ساخته تهیه نمایید . این دانش آموزان به مدرسه روستای طغر که فاصله 6 کیلومتری این روستا بوده می روند و تحصیل می کنند .
 
مرحله اول خورشید مهربانی

مرحله اول خورشید مهربانی

 

با سلام

طاعات و عباداتون قبول 🌙

پروزه خورشید مهربانی

مرحله اول: پارچه ها خریداری شدن و به خیاط های روستا تحویل داده شدند تا ان شالله در روز عید لباس های نو تحویل عزیزان گردد.

روستاهای تحت پوشش استان سیستان و بلوچستان:

🔆 دپ🔆 هزاره ای 🔆 چندوکان🔆 حاجی آباد🔆 توکل 🔆 کلمت 🔆 حمیری

 

شادی کودکان روستای مانیان با اقدام جهادی موج‌مهربانی‌ها

 

روستای مانیان1

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد خیریه موج مهربانی سارا افروشه دبیر بنیاد خیریه موج مهربانی در گفتگو با خبرنگار پسین جهرم گفت: اعضای بنیاد خیریه در ادامه فعالیت‌های عام‌المنفعه و بشردوستانه خود این هفته با حضور در روستای مانیان بخش سیمکان اقدام به رنگ‌آمیزی بخشی از مدرسه کوثراین روستا کردند

وی افزود: ترمیم و رنگ‌آمیزی دیوارهای مدرسه، از اقداماتی بود که در این اردوی یک روزه جهادی توسط اعضای بنیاد موج مهربانی انجام شد.

افروشه بیان کرد: هزینه این برنامه افزون‌بر 600 هزار تومان بود که تمام آن توسط بنیاد خیریه موج مهربانی و به همت خیرین تامین شده است

 

روستا مانیان3

 

روستا مانیان2

http://mojmehrbani.ir

ابراز هم دردی اعضای بنیاد خیریه موج مهربانی با آتشنشانان در ایستگاه مرکزی شهر جهرم

 ابراز همدردی اعضای بنیاد خیریه موج مهربانی با آتشنشانان در ایستگاه مرکزی شهر جهرم 

 

ابراز همدردی اعضای بنیاد خیریه موج مهربانی با آتشنشانان در ایستگاه مرکزی شهر جهرم #ایثار و #فداکاری ادامه دارد...@mojmehrbani107154220274

هزینه ۳۳ میلیونی بنیاد موج مهربانی جهرم در حمایت از دانش‌آموزان محروم

بنیاد خیریه موج مهربانی با هدف حمایت از کودکان و دانش آموزان محروم روستاهای کشور، از سال گذشته فعالیت خود را در شهرستان جهرم آغاز کرده است.

هزینه ۳۳ میلیونی بنیاد موج مهربانی جهرم در حمایت از دانش‌آموزان محروم

مهرداد الطافی مدیرعامل  بنیاد خیریه موج مهربانی در گفتگو با خبرنگار پسین جهرم به عملکرد یک ساله این بنیاد اشاره کرد و گفت: بنیاد خیریه موج مهربانی با هدف حمایت از کودکان و دانش آموزان محروم روستاهای کشور، از سال گذشته فعالیت خود را در شهرستان جهرم آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های این بنیاد به دانش آموزان مستعد و محروم شهر هم رسیده است، افزود: در یک سال گذشته و در راستای بهسازی و زیباسازی مدارس روستایی و حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت، هزینه‌ای افزون بر ۳۳ میلیون تومان توسط این بنیاد صرف شده است.

 الطافی با تشریح فعالیت‌های بنیاد خیریه موج مهربانی در سال ۹۴، بیان کرد: خرید افزون بر ۱۰ میلیون تومان بسته‌ لوازم‌التحریر، کیف، لباس و کفش دانش آموزان، در طرح مهرانه، تعمیر و مرمت سرویس‌های بهداشتی مدارس روستایی با هزینه‌ای افزون بر ۳ میلیون تومان و رنگ آمیزی و تامین وسایل ورزشی مدارس شهرستان با هزینه ۳ میلیون تومان گوشه‌ای از فعالیت‌های این بنیاد خیریه در سال گذشته است.

 وی برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان با هزینه ۲ میلیون تومان و اعزام دانش آموزان محروم به سفر زیارتی مشهد مقدس با صرف هزینه ۹ میلیون تومان را از دیگر برنامه‌های بنیاد خیریه موج مهربانی دانست.

الطافی گفت: ساخت کلاس در مدرسه ۱۳ آبان روستای دپ شهرستان قصرقند در استان سیستان و بلوچستان با هزینه ۶ میلیون تومان توسط این بنیاد در سال ۹۴ انجام شده است.

مدیر بنیاد خیریه موج مهربانی جهرم اظهار کرد: مشارکت مردم نیکوکار شهرستان جهرم در فعالیت‌های عام المنفعه این بنیاد غیر قابل انکار است که در این راستا از افراد نیکوکار و خیران شهرستان تقدیر می‌شود.

http://mojmehrbani.ir

ساخت سرویس بهداشتی مدرسه کفه بخش خفر

مهرداد الطافی دبیر انجمن خیریه موج مهربانی در گفت‌وگو با خبرنگار پسین جهرم گفت: این بنیاد از بدو تاسیس تا کنون فعالیت‌های خیرخواهانه و عام‌المنفعه بسیاری را در راستای حمایت از نیازمندان و  افراد

محروم جامعه انجام داده است.

وی افزود: از جمله برنامه‌های بنیاد خیریه موج مهربانی مرمت و بازسازی مدارس روستایی بوده که در این راستا چندین مدرسه در مناطق محروم شهرستان جهرم به همت خیرین احیا شده است.

 دبیر بنیاد خیریه موج مهربانی با اشاره به اینکه این برنامه امسال نیز در تعداد دیگری از مدارس روستایی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: پروژه ساخت سرویس بهداشتی در مدرسه هجرت روستای کفه بخش خفر

در دستور کار این بنیاد خیریه قرار گرفته است.

الطافی بیان کرد: این پروژه با هزینه 20 میلیون ریال و توسط خیرین شهرستان جهرم احداث می‌شود.

دبیر بنیاد موج مهربانی اظهارکرد: واحد جلب مشارکت مردمی بنیاد خیریه موج مهربانی از خیرین نیکوکار شهرستان جهرم برای سهیم شدن در کارهای خیر و عام المنفعه دعوت به عمل می‌آورد.

 

 

http://pasinejahrom.ir/news/show/6917

بازارچه‌ای با طعم مهربانی برای حمایت از کودکان بی‌بضاعت در جهرم

بازارچه خیریه طعم مهربانی با هدف حمایت از کودکان و دانش‌آموزان نیازمند و تعمیر و مرمت مدارس نقاط محروم شهرستان در جهرم برپا شده است.

بازارچه‌ای با طعم مهربانی برای حمایت از کودکان بی‌بضاعت در جهرم

فاطمه افروشه دبیر بنیاد خیریه موج مهربانی در گفتگو با خبرنگار پسین جهرمگفت: به همت این  بنیاد بازارچه خیریه طعم مهربانی در سالن علامه امینی شهرستان جهرم برگزار شده است.

وی افزود: در آمدهای حاصله از این بازارچه خیریه صرف کودکان و دانش آموزان نیازمند و تعمیر و مرمت مدارس و غیره  می شود.

دبیر بنیاد خیریه موج مهربانی بیان کرد: این بازارچه شامل 10 غرفه شامل موادغذایی و صنایع دستی است که غرفه‌های موجود به همت نیکوکاران برپا و راه اندازی شده است.

افروشه  بیان کرد: افراد و خیرین می‌توانند جهت همکاری با این بنیاد خیریه با شماره 09226692741 و 09227440313 و یا به آدرس جهرم خیابان جمهوری اسلامی  پاساژ آفتاب طبقه همکف دفتر بنیاد خیریه موج مهربانی مراجعه کنند.

به گزارش پسین جهرم، بنیاد خیریه موج مهربانی تحت نظر اداره ورزش و جوانان استان فارس و در سطح استانی فعالیت دارد. این بنیاد در سال گذشته و به همت خیران نوع‌دوست توانسته است با صرف هزینه 33 میلیون به احیا، تعمیر و مرمت مدارس اقدام کند.

موج مهربانی جهرمی‌ها به روستاهای لار و بندرعباس رسید

بسته های لوازم التحریر مهرانه توسط بنیاد خیریه موج مهربانی میان دانش آموزان محروم روستایی جهرم، لار و هرمزگان توزیع شد.

موج مهربانی جهرمی‌ها به روستاهای لار و بندرعباس رسید

به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه به نقل از پسین جهرم، گروه جهادی شهید حسنعلی رحمانیان که توسط چند جوان جهرمی اداره می شود تاکنون فعالیت ها و خدمات عام المنفعه متعددی را در سطح شهرستان جهرم به ویژه روستاها انجام داده اند.

از برنامه های این گروه که در قالب بنیاد خیریه موج مهربانی و در اوایل آغاز سال تحصیلی برگزار می شود، توزیع بسته های لوازم التحریر میان دانش آموزان بی بضاعت در روستاهای کمتر برخوردار بوده که امسال نیز به همت آنها این امر تاکنون در روستاهای بخش مرکزی جهرم، جویم و بنارویه لارستان انجام شده و قرار است در مرحله بعد، روستاهای محروم بخش سیمکان و خفر و مدارس عشایری شهرستان نیز تحت پوشش قرار بگیرد.

ساخت کلاس درس در سیستان و بلوچستان شهرستان قصرقند روستای حمیری

ساخت کلاس درس در استان سیستان و بلوچستان شهرستان قصرقند روستای حمیری

ساخت کلاس درس در استان سیستان و بلوچستان شهرستان قصرقند روستای حمیری

21 مرداد 1395

http://mojmehrbani.ir

خط مشی بنیاد خیریه موج مهربانی
خط مشی بنیاد خیریه موج مهربانی

خط مشی بنیاد خیریه موج مهربانی ، بر اهمیت به تحصیل ، آموزش و توسعه فضای علمی و آموزشی در ایران پهناور استوار بوده است.

این بنیاد تلاش می‌کند تا با حفظ شان انسانی دانش آموزان، از «نیازمند پروری»، پرهیز کند و آن‌ها را در ساختن آینده‌ای با چشم اندازهای روشن یاری کند.

بنیاد خیریه موج مهربانی ، یک سازمان غیر انتفاعی و غیردولتی است و این ویژگی بخش جدایی ناپذیر خط مشی بنیاد خیریه موج مهربانی بوده و خواهد بود و در هیچ شرایطی از هرگونه اقدامی که با این ویژگی مطابقت نداشته باشد، استقبال نخواهد کرد.

البته همیاران بنیاد خیریه موج مهربانی ، می‌توانند از هر قشر، هر ملیت و با هر مرام سیاسی و مذهبی باشند. اما بنیاد هیچگونه اقدام و یا جهت گیری، علیه گروه خاصی را، نخواهد پذیرفت. هر گونه همیاری مادی یا معنوی نیز با احترام به نیت خیر فرد یا سازمان ارائه دهنده، که با هدفی غیر از کمک به دانش آموزان نیازمند باشد، پذیرفته نخواهد شد.

کانال تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
توییتر
ارتباط با ما
آمارگیر فارسی
ما را حمایت کنید
 
web site traffic statistics