close
تبلیغات در اینترنت
سرمایه و شغل

جستجوگر پیشرفته سایتشرکت‌هاي دانش بنيان چه اهدافي را دنبال مي‌کنند؟

شرکت های دانش بنیاد، پارک های علم و فناوری، نخبگان، دولت، حمایت ملی، اقتصاد ملی، اقتصاد مقاومتی,

 


هر چند تاسيس چنين شرکت‌هايي گامي مثبت در اين زمينه به شمار مي‌آيد اما هنوز وجود محدوديت‌هايي که در شکل گيري چنين موسسات و نهادهايي وجود دارد ما را از رسيدن به اهدافي که در چشم انداز 20 ساله نيز به آن اشاره شده بازداشته است.

به منظور استفاده هرچه بيشتر از ظرفيت‌ها و توانايي‌هاي موجود در دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوري و اعضاي هيات علمي آن‌ها و تحقق اهداف برنامه چهارم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي کشور (بند الف ماده 48 و ماده 51 قانون برنامه چهارم) شرکت‌هاي دانش‌بنيان با شرايط زير ايجاد مي‌شوند: 

قیمت انواع تبلت، آی‌پد و لپ تاپ

قیمت تبلت (Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo) در بازار 824 هزار تومان و (iPad (4th Gen.) Wi-Fi) یک میلیون و 850 هزار تومان است.

آغاز به کار اولین اپراتور سلامت مجازی کشور

مراسم اعطای مجوز اولین اپراتور خدمات سلامت مجازی کشور، با حضور دبير شورايعالي فضاي مجازي، معاون وزارت بهداشت، معاون قوانین مجلس و مسئولان بنياد بركت و ستاد اجرايي فرمان حضرت امام (ره) برگزار شد.

مرگ عجیب و بی‌سروصدای کودکان تهرانی/عکس
3هفته و 3مرگ برای کودکان زیر 3سال. این آماری است که بخش مراقبت های ویژه بیمارستان مفید می دهد. گذارتان به بیمارستان لقمان که بیفتد آمار از این هم بالاتر می رود و تعداد بچه هایی که مرگ را از بطری‌های رنگارنگ شوینده‌های شیمیایی سرکشیده اند، دو رقمی می‌شود.
کانال تلگرام
اینستاگرام
فیسبوک
گوگل پلاس
توییتر
ارتباط با ما
آمارگیر فارسی
ما را حمایت کنید
 
web site traffic statistics